SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

Współpraca z rodzicami
Misja

nasza misja

Jesteśmy otwarci na współpracę z gminami w zakresie organizowania dowozu szkolnego. Nasza kadra nauczycielska to wysoko wykwalifikowani specjaliści – nauczyciele wychowania przedszkolnego, pedagodzy specjalni, psychologowie, oligofrenopedagodzy, logopedzi, tyflopedagodzy, surdopedagodzy, i inni.

Nasze sale przedszkolne są bogato wyposażone w specjalistyczny sprzęt i pomoce, dostosowane do możliwości psychofizycznych naszych wychowanków, co umożliwia nam stworzenie środowiska sprzyjającego efektywnej i radosnej nauce.

NAJWYŻSZE STANDARDY

MODEL DOSTĘPNEJ SZKOŁY

„Nasz ośrodek jest dostępny dla uczniów z niepełnosprawnościami, zgodnie z modelem Dostępnej Szkoły. Mamy także nasze własne Centrum Multimedialne, które służy jako biblioteka. Dzieciom zapewniamy również bezpłatną opiekę na świetlicy, opiekę pielęgniarki oraz posiłki przygotowywane przez naszą kuchnię, z możliwością dostosowania diety do specjalistycznych wskazań lekarskich.”

– Pani Dyrektor

NAsza szkoła

Promocja szkoły

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Sieradzu” to miejsce, które tworzy najkorzystniejsze warunki dla edukacji i rozwoju dzieci. U nas pobyt dziecka jest całkowicie bezpłatny, a niewielkie zespoły klasowe, liczące od 4 do 6 osób, gwarantują indywidualne podejście do każdego podopiecznego.

Czy muszę płacić za pobyt mojego dziecka w placówce?

Nie, pobyt dziecka w naszej placówce jest całkowicie bezpłatny.

Jak wyglądają grupy przedszkolne?

W naszym przedszkolu są małe grupy od 2 do 4 osób. Taki podział gwarantuje indywidualne podejście do każdego dziecka.

Czy moje dziecko może korzystać z dowozu szkolnego?
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Jaka jest kwalifikacja kadry nauczycielskiej?

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani specjaliści, w tym nauczyciele wychowania przedszkolnego, pedagodzy specjalni, psycholog, oligofrenopedagog, logopeda, tyflopedagog, surdopedagog i inni.

Czy posiłki są dostarczane dla dzieci w placówce?

Tak, oferujemy posiłki przygotowywane przez naszą kuchnię. W razie potrzeby dostosowujemy diety do indywidualnych potrzeb dziecka na podstawie wskazań lekarskich.

UCZNIÓW

PROGRAMÓW

ZAJĘĆ

LAT PARKTYKI

Pozostań w kontakcie

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY                 im. Janusza Korczaka w Sieradzu
ul. Krakowskie Przedmieście 58, 98-200 Sieradz

Telefon: 438224563 ; 507045139

Email: sekretariat@sosw-sieradz.pl

RODO

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W SIERADZU OD ZAWSZE PRZYWIĄZYWAŁ OGROMNĄ WAGĘ DO OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, ROZUMIEJĄC JAK WAŻNY JEST TO ASPEKT Z PERSPEKTYWY KAŻDEGO CZŁOWIEKA. SZKOŁA PODJĘŁA SZEREG DZIAŁAŃ, ABY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W SZKOLĘ BYŁA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Czytaj dalej.

 

Skip to content