DOKUMENTY

RODO
Sprawdź

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Sieradzu
DBA O TWOJE DANE OSOBOWE

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W SIERADZU OD ZAWSZE PRZYWIĄZYWAŁ OGROMNĄ WAGĘ DO OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, ROZUMIEJĄC JAK WAŻNY JEST TO ASPEKT Z PERSPEKTYWY KAŻDEGO CZŁOWIEKA. SZKOŁA PODJĘŁA SZEREG DZIAŁAŃ, ABY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W SZKOLĘ BYŁA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. PONIŻEJ TYLKO NIEKTÓRE Z NICH:

. WYZNACZYLIŚMY INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, KTÓRY DBA O ZACHOWANIE NAJWYŻSZEGO POZIOMU BEZPIECZEŃSTWA TWOICH DANYCH.

. PROWADZIMY CYKLICZNE SZKOLENIA DLA WSZYSTKICH NASZYCH PRACOWNIKÓW, KTÓRZY MOGĄ PRZETWARZAĆ TWOJE DANE OSOBOWE.

. DBAMY O NASZĄ INFRASTRUKTURĘ INFORMATYCZNĄ, ABY ZAPEWNIĆ MAKSYMALNY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA.

. WDROŻYLIŚMY POLITYKĘ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, CZYLI SZEREG SPECJALNYCH PROCEDUR, KTÓRE MAJĄ NA CELU ZAPEWNIENIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH, ZGODNEGO Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI PRAWA.

. PRZEPROWADZAMY CYKLICZNE AUDYTY WEWNĄTRZ SZKOŁY, KTÓRE MAJĄ NA CELU WYKRYCIE EWENTUALNYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCI LUB ZAGROŻEŃ DLA TWOJEJ PRYWATNOŚCI.

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ!

TWOJE DANE OSOBOWE SĄ U NAS BEZPIECZNE!

FUNKCJĘ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. JANUSZA KORCZAKA W SIERADZU PEŁNI
TOMASZ PAPROCKI

KONTAKT: iod@sosw-sieradz.pl

UCZNIÓW

PROGRAMÓW

ZAJĘĆ

LAT PARKTYKI

Pozostań w kontakcie

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY                 im. Janusza Korczaka w Sieradzu
ul. Krakowskie Przedmieście 58, 98-200 Sieradz

Telefon: 438224563 ; 507045139

Email: sekretariat@sosw-sieradz.pl

RODO

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W SIERADZU OD ZAWSZE PRZYWIĄZYWAŁ OGROMNĄ WAGĘ DO OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, ROZUMIEJĄC JAK WAŻNY JEST TO ASPEKT Z PERSPEKTYWY KAŻDEGO CZŁOWIEKA. SZKOŁA PODJĘŁA SZEREG DZIAŁAŃ, ABY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W SZKOLĘ BYŁA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Czytaj dalej.

 

Skip to content