szkoła podstawowa nr 5

Struktura organizacyjna
Dowiedz się
TYLKO NAJLEPSI

Wiemy, jak sprawić, by nauka była zabawą dla dzieci.

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, w tym nauczyciele – pedagodzy specjalni, psycholog, oligofrenopedagodzy, logopedzi, tyflopedagodzy i surdopedagogowie. Współpracujemy również z gminą, aby zapewnić możliwość zorganizowania dowozu szkolnego dla naszych uczniów.

NASI NAUCZYCIELE

Zatrudniamy najlepszych specjalistów

W naszej placówce zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Nasi nauczyciele i terapeuci, wykorzystując najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne metody edukacyjne i terapeutyczne, gwarantują najwyższą jakość nauczania i wsparcia. Z nami, twoje dziecko otrzyma indywidualne podejście, dostosowane do jego potrzeb, a dzięki temu, edukacja będzie dla niego nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego nasz zespół jest nieustannie szkolony i aktualizowany o najnowsze trendy i metody w edukacji. W naszych rękach, twoje dziecko otrzyma najlepszą opiekę i edukację, co pozwoli mu rozwijać się i uczyć w sposób zharmonizowany z jego indywidualnymi potrzebami.

UCZNIÓW

PROGRAMÓW

ZAJĘĆ

LAT PARKTYKI

Pozostań w kontakcie

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY                 im. Janusza Korczaka w Sieradzu
ul. Krakowskie Przedmieście 58, 98-200 Sieradz

Telefon: 438224563 ; 507045139

Email: sekretariat@sosw-sieradz.pl

RODO

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W SIERADZU OD ZAWSZE PRZYWIĄZYWAŁ OGROMNĄ WAGĘ DO OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, ROZUMIEJĄC JAK WAŻNY JEST TO ASPEKT Z PERSPEKTYWY KAŻDEGO CZŁOWIEKA. SZKOŁA PODJĘŁA SZEREG DZIAŁAŃ, ABY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W SZKOLĘ BYŁA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Czytaj dalej.